Hľadáte najlacnejšiu letenku?

Singapur National Orchid Garden

Dovolenka Singapur National Orchid Garden


Singapur - hlavné mesto Singapuru, kde sa nachádza Neuveriteľné miesto pre milovníkov orchideí - National Orchid Garden. Táto nádherná záhrada sa rozprestiera na veľkej ploche, kde sa nachádza cez 100 000 orchideí, z toho viac ako 2 000 druhov a odrod.

Návšteva záhrady je nezabudnuteľným zážitkom pre každého milovníka kvetov. V areáli sú rôzne zóny, ktoré ukazujú rôzne odrody a druhy orchideí. Najviac obdivovanou oblasťou je Vanda Miss Joaquim, ktorá bola oficiálne vyhlásená za národnú kvetinu Singapuru v roku 1981. Okrem toho však návštevníci môžu obdivovať rôzne vzácne odrody, ako napríklad čiernu orchideu alebo orchideu s tvarom rúry.

Okrem toho má záhrada ešte viacero sekcií, kde návštevníci môžu jesť, piť a nakupovať suveníry spojené s orchideami. Dôležitým aspektom záhrady je aj jej nádherná architektúra, ktorá predstavuje rôzne záblesky zo Singapuru, medzi ktorými patrí aj najdlhšia tažká lemovaná cesta.

Samotný pobyt v záhrade nie je veľmi náročný, pretože záhrada je výborné miesto na oddych a relax. Má tiež množstvo lavičiek s tieňom, kde sa môžete zastaviť a oddýchnuť si od náročnej prehliadky.

Návšteva Singapur National Orchid Garden je jedna z najobľúbenejších vecí, ktorú má Singapur ponúknuť a s určitosťou nie je náhodou. Je to miesto, kde sa naplno odoberiete úchvatným prostliekaním orchideami, ktoré vám už navždy zostanú v pamäti. Preto akonáhle budete mať možnosť, neváhajte a navštívte tento skvostný park a užite si krásy tohto miesta!


Letenka Singapur National Orchid Garden


Singapur je na svete známy svojou krásou, modernými mrakodrapmi a atrakciám ako Sentosa Island, Marina Bay Sands alebo Universal Studios. Však jeho nádherná zeleň tiež nezaostáva. Medzi týmito zelenými oázami patrí aj Singapur National Orchid Garden.

Singapurská národná Orchidová záhrada je jednou z najkrajších orchideových záhrad na svete a domovom pre viac ako 1000 druhov orchideí a hybridov. Nachádza sa v strede Botanickej záhrady v Singapure a otvorená bola v roku 1995.

Vstup do záhrady vás vyjde asi na 5 dolárov a záhrada je otvorená od 8:30 do 19:00. Nájdete tu rôzne druhy orchideí, ktoré sa vyrábajú v rôznych farbách a tvaroch. Okrem klasických farebných orchideí nájdete aj orchidey s ružovou farbou, zelené orchidey, orchidey, ktoré vyzerajú ako motýle a ďalšie. Sú zoskupené v závislosti na farebnej schéme, tvaroch, druhoch a iných vlastnostiach.

Národná Orchidová záhrada Singapuru si prináša viacero ocenení a uznaní. Záhrada bola prezentovaná na Výstave Expo 2010 v Šanghaji a tiež na výstave Chelsea Flower Show v Londýne. V roku 2015 bola záhrada vyhlásená za najlepšiu turistickú atrakciu v Singapure.

Okrem orchidov nájdete v záhrade aj iné druhy rastlín ako napríklad bambus, palmy, bonsaje a oleander. Ak sa zaujímate o záhradníctvo, môžete tu nájsť aj niektoré zaujímavé vodiace materiály.

Singapur National Orchid Garden je miestom, ktoré by si mal návštevník Singapuru zahrnúť do svojho programu. Určite sa nebudete nudiť a budete si môcť vychutnať krásne kvety a zeleň.


Počasie Singapur National Orchid Garden


Počasie v Singapur National Orchid Garden je skutočne jedinečné a fascinujúce zároveň. Singapur sa nachádza v tropickom pásme a má teplé a vlhké podnebie počas celého roka. To ovplyvňuje aj počasie v jeho národnom orchideovom záhradnom komplexe.

Singapur National Orchid Garden je poprednou atrakciou a jedným z najkrajších miest na svete, kde možno obdivovať cez 1000 druhov orchideí. Tieto kvety sú známe svojou krásou a jedinečnými farbami, a práve prostredie záhrady je ideálne pre ich rast.

Teploty v Singapore sú počas celého roka dosť vysoké, s priemernými dennými teplotami okolo 30 °C a nočnými teplotami, ktoré sa zvyčajne pohybujú okolo 24 °C. Vlhkosť vzduchu je tiež vysoká, so strednou vlhkosťou okolo 80%. To je veľmi výhodné pre rast orchideí, ktoré preferujú teplé a vlhké podmienky.

Celoročne je v Singapure výdatný dážď, preto je dobré mať so sebou vždy dáždnik alebo plášť. Najmokrejšie mesiace sú november a december, kedy prichádzajú monzúnové dažde, no dážde sa vyskytujú aj počas iných mesiacov. Väčšina záhrady je však pokrytá záveternou konštrukciou, ktorá umožňuje návštevníkom počas dážďa obdivovať krásu orchideí bez toho, aby sa zmokli.

Celkové prostredie v Orchid Garden je veľmi príjemné a prispieva k relaxácii a pokoji návštevníkov. Záhrada je okrem krásnych orchideí plná zelene, so stromami a kvetmi, ktoré vytvárajú príjemné miesto na prechádzky alebo pikniky s rodinou a priateľmi. Taktiež je tam veľa posedení, kde si návštevníci môžu oddýchnuť a obdivovať krásu svojho okolia.

Singapur National Orchid Garden je otvorená denne a je veľkým lákadlom pre milovníkov prírody a kvetov. Či už sa vyberiete v horúcom lete alebo v daždivom období, určite zažijete úžasný zážitok plný krásy a relaxácie.


Ubytovanie Singapur National Orchid Garden


Singapur rozpráva príbeh o tom, ako sa z malého mesta stalo jedno z najprogresívnejších a najbohatších miest sveta. S vysokými mrakodrapmi, luxusnými obchodnými centrami a kozmopolitnou kuchyňou láka návštevníkov z celého sveta. Menej známym, ale rovnako kultovým miestom v Singapure je národná orchidejová záhrada alebo National Orchid Garden.

Ak máte radi kvetiny, budete milovať národnú orchidejovú záhradu. Nachádza sa v botanickej záhrade Singapur a rozprestiera sa na viac ako štyroch hektároch pozemku. Na jednom mieste môžete vidieť takmer tri tisícky druhov orchideí, ktoré sú farebne rôznorodé a rozmanité. Táto záhrada nie je súčasťou bezplatnej botanickej záhrady, ale jej vstupné je napriek tomu cenovo dostupné.

National Orchid Garden v Singapure si zachováva titul najväčšej orchidejovej záhrady na svete. Nájdete tu orchideje rôznych druhov, farebných odtieňov a variácií. Pestrá farebná paleta orchideí vám umožní zážitok z prechádzky v záhrade ako nikde inde na svete. Skutočne nezabudnuteľné zážitky sú tu však len začiatkom.

V záhrade sú pravidelne rozmiestnené mnohé vzácne a luxusné druhy orchideí, ktoré z nej robia oázou nádhery a krásy. Podmienky v záhrade sú ideálne, čo sa týka pôdy, vzduchu a vlhkosti. Vďaka tomu sa orchideje tu síce zrodia, ale na zmenu odcieňovania, pri ktorom by sa kvety mohli poškodiť, sa počas otváracích hodín neodporúča.

V National Orchid Garden sú mnohé prvky umenia a tradície. V záhrade sa nachádza veľa soch, ktoré sú určené na dekoráciu a ďalšie vzdialenosti v záhrade. Jedna z najvýznamnejších soch, ktorá sa nachádza vám dokáže zmeniť názor na vnímanie dokonalosti prírodných krás a siromaštie človeka.

Farebnými orchideami sú zdobiace HongKong a singapurské domácnosti. Avšak zdrojom solídu najpozoruhodnejších druhov týchto kvetov sú - prekvapivo - scitech tajomné laboratória sú ukryté niekde v arktických púšťach, vo výškach veľtorých Himalájích, alebo tiež afrických púšťach.

National Orchid Garden v Singapure je jedným z najlepších miest na svete, kde si môžete pozrieť nezvyčajné druhy orchideí a dotknúť sa krás prírody. Záhrada je určená nielen pre milovníkov kvetov, ale aj pre turistov, ktorí chcú mať veľký zážitok z návštevy Singapuru. Preto neváhajte a navštívte túto nádhernú záhradu. Určite nebudete sklamaní.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur National Orchid Garden


Otázky:

1. Kde sa nachádza Singapur National Orchid Garden?
2. Aké sú otváracie hodiny Singapur National Orchid Garden?
3. Aká je vstupná cena do Singapur National Orchid Garden?
4. Aké druhy orchideí možno vidieť v Singapur National Orchid Garden?
5. Ako dlho trvá prehliadka Singapur National Orchid Garden?
6. Môžem si vziať fotoaparát dovnútra Singapur National Orchid Garden?
7. Existujú nejaké sprievodcovia v Singapur National Orchid Garden?
8. Sú v Singapur National Orchid Garden k dispozícii občerstvenia?
9. Je Singapur National Orchid Garden prístupný pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou?
10. Aké sú hlavné atrakcie v Singapur National Orchid Garden?

Odpovede:

1. Singapur National Orchid Garden sa nachádza na adrese 1 Cluny Road, Singapore Botanic Gardens, Singapur.
2. Singapur National Orchid Garden je otvorený od 8:30 do 19:00 hodiny.
3. Vstupná cena do Singapur National Orchid Garden je 5 singapurských dolárov pre dospelých a 1 singapurský dolár pre deti.
4. Singapur National Orchid Garden má viac ako 1 000 druhov orchideí, zahŕňajúcich prvotriedne hybridy a vzácne druhy.
5. Prehliadka Singapur National Orchid Garden trvá bežne asi 1 až 2 hodiny, ale návštevníci si môžu zostať dlhšie, ak si to želajú.
6. Áno, môžete si vziať fotoaparát dovnútra Singapur National Orchid Garden a fotografovať krásne orchidey.
7. V Singapur National Orchid Garden nie sú vyhradení sprievodcovia, ale sú k dispozícii informačné tabule, ktoré poskytujú informácie o rôznych druhoch orchideí.
8. V Singapur National Orchid Garden sa nachádza reštaurácia Orchidville, kde si môžete kúpiť občerstvenie.
9. Singapur National Orchid Garden je prístupný pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou. Sú tu chodníky a cesty vhodné pre vozíčkárov.
10. Hlavné atrakcie v Singapur National Orchid Garden zahŕňajú archeduktu "Vanda Miss Joaquim" - národnú kvetinu Singapuru, takisto aj čarovnú kolekciu ascociácií, burrachii a iných vzácnych druhov orchideí.


Tisíce nadšených zákazníkov

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Zabezpečenie najnižšej ceny

Výhodné ceny leteniek

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky