Hľadáte najlacnejšiu letenku?

Kuvajt Awtad Mall

Najčastejšie otázky a odpovede Kuvajt Awtad Mall


1. Kde sa nachádza Awtad Mall v Kuvajte?
- Awtad Mall sa nachádza na adrese Fahd Al-Salem Street, Al-Qibla, Kuvajt.

2. Koľko obchodov a reštaurácií sa nachádza v Awtad Mall?
- V Awtad Mall je viac ako 200 obchodov a reštaurácií.

3. Aké sú otváracie hodiny Awtad Mall?
- Awtad Mall je otvorený od nedele do štvrtka od 10:00 do 22:00 a v piatok a sobotu od 10:00 do 23:00.

4. Kde môžem zaparkovať svoje vozidlo pri návšteve Awtad Mall?
- Awtad Mall poskytuje dostatok parkovacích miest pre návštevníkov vo viacerých parkovacích garážach.

5. Sú v Awtad Malle dostupné bankomaty?
- Áno, v Awtad Mall nájdete bankomaty vo vnútri a vonku budovy.

6. Ako sa dostanem do Awtad Mall verejnou dopravou?
- Awtad Mall je dostupný verejnou dopravou ako autobusom alebo taxíkom. Je dobre spojený s okolitými oblasťami.

7. Aké značky a obchody nájdem v Awtad Mall?
- V Awtad Malle nájdete široký výber značiek a obchodov, vrátane značiek módy, elektroniky, domácností, šperkov, parfumov a mnoho ďalších.

8. Sú v Awtad Malle prístupné toalety a prestávkové miesta?
- Áno, v Awtad Mall nájdete prístupné toalety a prestávkové miesta pre návštevníkov.

9. Má Awtad Mall detské ihrisko alebo rekreačné zóny?
- Áno, v Awtad Malle nájdete detské ihrisko a rekreačné zóny pre deti aj dospelých.

10. Sú v Awtad Malle prístupné bezbariérové možnosti a služby?
- Áno, Awtad Mall je vybavený bezbariérovými prístupmi a službami pre osoby so zdravotným postihnutím.


Ubytovanie Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt je jedna z najbohatších krajín na svete a je známy svojím bohatým kultúrnym dedičstvom a moderným mestským rozvojom. Medzi jednu z najprestížnejších a vyhľadávaných destinácií pre turistov aj miestnych obyvateľov patrí Awtad Mall. Tento moderný nákupný komplex je nielen miestom, kde si môžete užiť nakupovanie, ale ponúka aj vynikajúce možnosti ubytovania.

Awtad Mall sa nachádza v srdci Kuvajtu a je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú exkluzívne a luxusné ubytovanie. V areáli mallu sa nachádzajú rôzne hotely a rezidencie, z ktorých si môžete vybrať podľa svojich preferencií a rozpočtu.

Jedným z top ubytovacích zariadení v Awtad Mall je päťhviezdičkový hotel, ktorý ponúka luxusné izby a apartmány s výhľadom na mesto. Tieto ubytovacie priestory sú elegantne zariadené a disponujú všetkými modernými vybaveniami pre príjemný a komfortný pobyt. Hostia majú prístup k bazénu, fitnes centru a wellness službám, ako aj k vybraným reštauráciám a kaviarňam, ktoré sú súčasťou hotela.

Okrem toho, Awtad Mall ponúka aj apartmány na prenájom, ktoré sú ideálne pre dlhodobejší pobyt. Tieto apartmány majú plne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu, jedálenskú časť a jednu alebo viac spální. Sú ideálne pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí si radi pripravujú vlastné jedlo a cítia sa doma aj na dovolenke.

Niektoré z ubytovacích zariadení ponúkajú aj možnosť stravovania priamo v izbách alebo apartmánoch, čo je ideálne pre tých, ktorí preferujú súkromie alebo majú špeciálne požiadavky na stravovanie.

Okrem vynikajúceho ubytovania je Awtad Mall známy aj svojou obrovskou ponukou nákupných možností. Mall má mnoho butikov s miestnymi aj medzinárodnými značkami oblečenia, obuvi, šperkov a doplnkov. Okrem toho, nájdete tu aj rôzne reštaurácie, kaviarne a obchody so suvenírmi.

Po celodennom nakupovaní a objavovaní módy si hostia môžu oddýchnuť v priestoroch kaviarní a reštaurácií alebo si vychutnať relaxačný masážny tretment v niektorom z wellness centier.

Celkový pobyt v Awtad Mall je skutočným zážitkom ako pre turistov, tak aj miestnych obyvateľov Kuvajtu. Nehľadiac na to, či sa radi venujete nakupovaniu, relaxácii alebo objavovaniu miestnej kultúry, Kuvajt Awtad Mall vám poskytne všetko, čo potrebujete pre luxusný a nezabudnuteľný pobyt v tejto bohatej a fascinujúcej krajine.


Dovolenka Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt - to je krajina, ktorá sa často nachádza na okraji turistických záujmov. Táto krajina však ponúka pre návštevníkov mnoho zaujímavých miest a skvelých zážitkov. Jedným z najväčších obchodných centier v Kuvajte a klenotom medzi nákupnými centrami na Blízkom východe je Awtad Mall.

Awtad Mall sa nachádza v meste Hawally a je to veľké a moderne vybavené nákupné centrum, ktoré si turisti ale aj obyvatelia Kuvajtu obľúbili pre svoje veľké množstvo obchodov, kaviarní a reštaurácií. Toto nákupné centrum sa radí medzi najlepšie a najväčšie v celom Kuvajte.

V Awtad Mall nájdete obchody s oblečením, ktoré vám ponúknu výber z množstva svetoznámych značiek. Môžete tu nakupovať oblečenie pre celú rodinu, od detí až po dospelých. Okrem toho tu nájdete aj mnoho klenotníctiev, ktoré ponúkajú unikátne šperky.

V Awtad Mall nie sú len obchody. Môžete si tu zájsť aj na jedno z množstva miest, kde sa môžete najesť a osviežiť. Nájdete tu reštaurácie a bary s rôznymi kuchyňami. Môžete sa tu naspäť vo vonkajšom priestore pri šejkových až takmer do polnoci.

Okrem nákupov a jedla v Awtad Mall môžete nájsť aj množstvo zábavy. Pre deti tu nájdete malú zábavnu hernu, kde sa môžu zabaviť a unaviť sa. Rovnako môžete ísť aj do kina, ktoré sa tu nachádza.

Okrem Awtad Mall je výhodou, že sa nachádza blízko k moru, kde môžete na pláži pozerať na okolo prechádzajúce lodí a užiť si krásny výhľad na zálivy Kuvajtu. Môžete si naplánovať dovolenku tak, aby ste si vychutnali obidve zaujímavé miesta.

Ak hľadáte miesto, kde si môžete zanákupovať, zjesť dobré jedlo a zrelaxovať sa, návšteva Awtad Mall je pre vás tou správnou voľbou. Svoju dovolenku si tu určite užijete a okrem nákupov a jedla si nájdete aj rôzne zaujímavé miesta. Awtad Mall je miestom, kde sa budete cítiť skvelo a kde si užijete naozajstnú blízkovýchodnú atmosféru. Tak neváhajte a naplánujte si svoju dovolenku v Kuvajte.


Počasie Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt, hlavné mesto Kuvajtu, je známe svojou horúcou a suchou poveternostnou podmienkou. Nachádza sa v oblasti Arabského zálivu, kde prevláda aridný púštny klimatický typ.

Počasie v Kuvajte je charakterizované extrémne vysokými teplotami, nízkou vlhkosťou a minimálnymi zrážkami. Letá sú neznesiteľne horúce, s teplotami dosahujúcimi až 50 °C. V zime sú teploty o niečo príjemnejšie, pohybujú sa medzi 8 °C a 20 °C. Avšak aj v tejto sezóne môže byť slnečné a teplé počasie, pretože priemerný počet slnečných hodín v Kuvajte predstavuje okolo 3300 ročne.

Vlhkosť v tomto regióne je nízka, čo znamená, že vzduch je suší. Väčšinu času sa pohybuje na úrovni 60 %, čo je relatívne nízka hodnota. Vyššie hodnoty vlhkosti sa vyskytujú iba v priebehu letných mesiacov, kedy sa dostáva až na 80 %. Toto obdobie sa nazýva Khareef.

Zrážky v Kuvajte sú veľmi minimálne. V priemere spadne iba 100 mm ročne, čo je nízka hodnota pre akýkoľvek región. Väčšinou sa zrážky vyskytujú v zime v podobe slabo dažďa. Vojny a konflikty v tomto regióne môžu mať vplyv na výskyt spŕšky a zrážok.

Vzhľadom na tieto extrémne podmienky počasia v Kuvajte, je dôležité, aby návštevníci a obyvatelia mali na pamäti opatrenia na ochranu pred slnkom a vyhýbali sa vyčerpávajúcemu horúčavu. Používanie opaľovacích krémov s vysokým SPF, nosenie klobúkov a plášťov, pitie dostatočného množstva vody a vyhýbanie sa činnostiam na priamom slnku v najhorúcejších hodinách dňa sú dôležité pre udržanie zdravia a pohody.

Pre tých, ktorí sa snažia vyhnúť sa horúčavu a priamemu slnečnému žiareniu, môžu prehľadávať klimatizované miesta, ako je Awtad Mall, jedno z najväčších nákupných centier v Kuvajte. Awtad Mall je moderný obchodný komplex, kde sa môžete oddýchnuť od vonkajšieho horúčava a vychutnať si pripútanie nákupu v chlade a komforte.

Vzhľadom na svoje umiestnenie v púšti si Kuvajt získal reputáciu horúceho miesta s minimálnymi zrážkami. Avšak výhodou takejto poveternostnej podmienky je veľké množstvo slnečných hodín, ktoré poskytuje príležitosť na skúmanie a vychutnávanie vonkajších aktivít. Pretože Kuvajt leží na pobreží, návštevníci si môžu užiť aj krásne pláže a vodné aktivity.

V konečnom dôsledku, počasie v Kuvajte je charakteristické extrémnymi teplotami a nízkym množstvom zrážok. Opatrnosť by mala byť vždy dodržiavaná, aby sa minimalizovalo riziko dehydratácie a úpalu. Napriek tomu si Kuvajt ponúka mnoho zážitkov pre tých, ktorí sú pripravení vyhľadať príjemné klimatizované útočisko alebo využiť aktivity vonku počas jeho relatívne príjemnejších mesiacov.


Letenka Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt Awtad Mall - nekonečné možnosti nakupovania a zábavy

V Kuvajte, jednej z najbohatších krajín na Blízkom východe, sa nachádza obrovské a moderné nákupné centrum známe ako Kuvajt Awtad Mall. Táto prestížna destinácia je obľúbená nielen medzi miestnymi rezidentmi, ale aj medzi návštevníkmi z celého sveta.

Kuvajt Awtad Mall je rozlohou jedným z najväčších nákupných centier v strednej Ázii. S rozlohou viac ako 150 000 metrov štvorcových ponúka nespočetné množstvo možností nakupovania a zábavy. Centrum je rozdelené do viacerých sektorov, z ktorých každý má niečo jedinečného na ponúknutie.

Móda je jedným z hlavných pilierov Kuvajt Awtad Mall. Tu nájdete obchody so špičkovými značkami z celého sveta, od luxusných módnych domov po popredné značky streetwearu. Módne milovníčky si prídu na svoje v butikoch so skvelým výberom oblečenia, obuvi a doplnkov. Kolekcie sú vždy aktuálne a trendy, či už ide o sezónne kolekcie alebo nadčasové kúsky.

Pre tých, ktorí majú záujem o elektroniku, je v Kuvajte Awtad Mall dostatok obchodov so zariadeniami najnovšej technológie. Obchody s elektronikou ponúkajú najnovšie verzie smartfónov, notebookov, televízorov a iných zariadení od najlepších svetových značiek. Nakupovanie elektroniky sa stáva skutočným zážitkom, pretože mnohé obchody umožňujú zákazníkom otestovať a vyskúšať si produkty predtým, než ich zakúpia.

Ale Kuvajt Awtad Mall nie je len o nakupovaní. Centrum ponúka aj široký výber zábavy pre deti aj dospelých. V areáli sa nachádzajú rôzne atrakcie, ako sú divadlá, kiná, herné zóny a detské ihriská. Deti sa môžu vyblázniť na atrakciách alebo stráviť čas s priateľmi na futbalových alebo basketbalových ihriskách. Pre milovníkov filmov sú k dispozícii moderné kinosály s veľkými plátnami, na ktorých sa premietajú najnovšie hollywoodske hity.

Ďalším lákadlom Kuvajtu Awtad Mall je gastronomická scéna, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov. Centrum ponúka široký výber reštaurácií rôznych kuchýň, od tradičnej arabskej až po medzinárodné jedlá. Bez ohľadu na to, či máte chuť na sushi, steak, čínsku kuchyňu alebo domáce špeciály, nájdete tu reštauráciu, ktorá uspokojí vaše chute.

Ak plánujete návštevu Kuvajtu, nezabudnite zahrnúť do svojho itinerára aj návštevu Kuvajtu Awtad Mall. Toto moderné nákupné centrum ponúka nespočetné možnosti nakupovania, zábavy a gastronómie pre všetkých. Nech sa rozhodnete venovať nakupovaniu, rozlúčiť sa so stresom v komfortnej kaviarni alebo stráviť rodinný deň plný zábavy, Kuvajt Awtad Mall splní vaše očakávania.


Tisíce nadšených zákazníkov

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Zabezpečenie najnižšej ceny

Výhodné ceny leteniek

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky