Naučte sa kupovať darčeky

Keď dávate niekomu darček, musí to byť niečo, čo bude používať znova a znova. Nechcete dať darček, ktorý bude sedieť navždy v rohu. Ak je to len dostatočne dobré na jednorazové použitie, nie je tam žiadny skutočný účel. Vyhnite sa darom, ktoré majú potenciál byť opätovne darované.

Než dáte niekomu dar, opýtajte sa či naozaj daný človek chce dostať darček? Ak je odpoveď áno, je tu dobrá šanca, že mu môžete kúpiť užitočný darček. Len sa uistite, že vyhovuje ich osobným potrebám. Skvelým príkladom je to, čo som dostal od svojej ženy. Kedykoľvek vyjdeme von, do polovice dňa, sa mi vybije telefón. Bola to pre ňu skvelá príležitosť kúpiť mi niečo užitočné. Prenosnú nabíjačku so zabudovaným nabíjaním! Tento kábel funguje ako nabíjačka, keď ste v blízkosti zásuvky a má tiež zabudovanú batériu. Batéria je vhodná pre jedno nabitie batérie, čo je zvyčajne dostačujúce na to, aby ste to mohli vydržať vonku až kým neprídete domov affuteuse chaine tronconneuse.

Darček by mal byť prekvapením. Nič nie je viac vzrušujúce, ak neviete, čo niekto kupuje pre vás. Jedným zo spôsobov, ako prekvapiť ľudí, je dať im darček deň predtým, ako by ich mali dostať. Ďalším spôsobom, ako prekvapiť ľudí, je opakujúci sa tajomný dar. Predplatné služby sú skvelé. Môžete ich prekvapiť raz s ročným odberom napríklad časopisu a potom dostanú opakujúce sa prekvapenie o 12 mesiacov potom.

Darček by mal mať dobrú kvalitu. To je iné ako, že má byť funkčný. Určite ich môžu používať, ale ak je to vysoká kvalita, nerozbije sa to. Nakúpte niečo, čo pravdepodobne nie je až veľmi luxusné, že by ste si to nemohli dovoliť, ale nie príliš lacné. Darček by mal hovoriť, že myslíte na danú osobu, a že vám nie je ľahostajná. Chcete, aby to bolo niečo, čo dlho vydrží.

Mať schopnosť dať luxusné darčeky ľuďom, ktorí pre vás veľa znamenajú je veľmi dôležité na udržiavanie vzťahov. V neposlednom rade dávate darčeky určite aj svojmu otcovi. Nechce hovoriť, čo chce, a najradšej určite povie, že nechce, aby ste mu vôbec niečo kupovali. Rád by sa radšej zameral na dávanie niekomu inému. Preto je na mne, aby som venoval pozornosť jeho potrebám a poskytol mu niečo hodnotného a kvalitného. Ak naozaj chcete niekomu preukázať svoju lásku, buďte autentickou osobnosťou a ukážte, ako veľmi si vážite váš vzťah. Je to tak jednoduché.

Zatiaľ čo neustále míňate peniaze v snahe zaplniť hlboké emocionálne prázdne miesta s väčšou materiálnou vecou, pravdepodobne to nie je kľúčom k dlhodobému šťastiu. Utrácanie peňazí na iných okolo vás je dar nielen pre príjemcu, ale aj pre vás ako osobu, ktorá dáva. Zapojenie sa do darovania vecí je vedecky dokázané, že nás robí šťastnejšími meilleur scie a onglet radiale.

Premýšľajte o tom. Čo by vás urobilo šťastnejšími – kupovať si pár drahých topánok, ktoré vám nič iné neurobia, ale nedajú vám pľuzgiere alebo vidieť výraz prekvapenia, vzrušenia alebo vďaky na niekoho tvári, keď im ukážete premyslený darček? Cítite sa lepšie, keď si kúpite celý koláč a zjete ho sám alebo ho zdieľate s ostatnými? Na základe dôkazov sa zdá, že zdieľanie je v skutočnosti starostlivosťou.